skip to Main Content

Anthias dalış merkezi,Hilton Fayrouz Resort
Dalış merkezi, Sharm el-Sheikh’in en popüler turistik bölgesi Naama Bay’in tam kalbinde yer almaktadır ve, denize sıfır konumu ile kendi resifine sahip olması nedeniyle kıyı dalışları ve Padi Kursları için şehirdeki en iyi adreslerden biridir.

Hangi otel’de kaldığınız hiç farketmeksizin, Sharm el Sheikh’te bulunan tüm otellerden dalış merkezimize ve dalış teknelerine ulaşımınız ücretsiz olarak dalış merkezimiz tarafından sağlanmkatadır.
Anthias Divers, Onbeş yıldan daha uzun süredir dalış hizmeti vermeyi bir zevk olarak yapan ve güvenliği her zaman ilk planda tutmaktan onur duyan, çevre bilincine sahip olmakla kalmayıp bu bilinci yaymayı hedef almış tüplü dalış hizmetleri sunan PADI 5 Yıldızlı Eğitmen Yetiştirme (IDC) Merkezi’dir.

Dalış merkezimizde günlük rehberli tekne ve kıyı dalış turları, Kızıldeniz’in en egzotik resiflerinde dalış yapabileceğiniz liveoard turları, günlük Dabab ve Nabq dalış turları, Ras Mohamed dalışlı kamp turları, dalışlı mavi tur, ekipman kiralama, şnorkel turları düzenlenmektedir. Padi 5 yıldızlı Eğitmen Yetiştirme Merkezi olarak da Discover Scuba Diving’den, Dive Master ve Padi Eğitmenliği kurslarına kadar tüm Padi kursları verilmektedir.

Anthias Divers çok uluslu bir ekip olarak hizmet vermekte olup, James Wilkinson ve Hubert Minihuber tarafından işletilmektedir. dalış ve dalış bölgeleri hakkında geniş bir bilgiye sahip olan bir ekip ile çalışmaktadır. Dalış rehberlerimizin hepsi PADI Eğitmenidir. Türkçe, İngilizce, Rusça, Almanca, İtalyanca, Fransızca ve Arapça dillerinde hizmet sunmaktayızdır.
Anthais Divers, size dalış hizmeti vermenin de bir adım ötesine geçerek, sizi Anthias ailesine dahil etmesi ve dalış sonrası dalış merkezindeki buluşma noktası olup, yapılan güzel dalışlar sonrası birlikte vakit geçirmenizi sağlamasıyla da ünlüdür.
Anthias Divers, sizin Kızıldeniz tatilleriniz için en ideal seçim olacaktır.

Padi dalış programlarımızı ve kurslarımızı inceleyin

Dalış merkezimiz’den  Bubblemaker’dan Divemaster’a tüm Padi dalış kurslarını alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için TIKLAYIN.

What our guests are saying:

As a divemaster I've had many diving experiences around the world. Egypt has always been one of my favorite destinations of all. Over the years I've seen many dive clubs come and go in sharm,…

Mike

This has to be the best dive centre in Sharm. James , Kaz, Sayeed and all the crew couldn't be more helpful and get entertaining. Love these guys and wouldn't dive with anyone else here…

Diane H

I started diving with this shop and although I continue to dive in many other places, I constantly go back to Sharm and to Anthias, bringing friends and family whenever possible. The crew is top-notch.…

Heather M
Web-CDWS
Web-EUF
Web-PADI

Anthias Divers, Egyptian Underwater Federation, the Egyptian Chamber of Diving and Water Sports and PADI – the Professional Association of Diving Instructors’a kayıtlıdır.

ISO standards | EN 14467 / ISO 24803 standart belgesine sahiptir.

Kızıldeniz’de Anthias ile Dalın!

Kızıldeniz son on yılda dünyanın en popüler dalış bölgelerinden biri olmuştur ve dünyanın çeşitli yerlerinden gelen dalgıçların gözdesi olmayı sürdürmektedir. Sharm el Sheikh’te dalış hakkında daha fazla bilgi edinin.

Back To Top